Alvesta – Obsługa Generalnych Wykonawców

Na podstawie projektów własnych bądź projektów inwestorów wykonujemy wewnętrzne zabudowy obiektów wielkopowierzchniowych. To jedna z ważniejszych części naszej działalności. Wydzielamy w halach produkcyjnych, w magazynach i innych przestrzeniach użytkowych o charakterze przemysłowym dodatkowe pomieszczenia celowe, przeznaczone np. na maszynownie, narzędziownie, kotłownie lub na pomieszczenia dla brygadzistów czy personelu obsługowego. Zabudowujemy i wygradzamy linie technologiczne, ciągi maszynowe oraz wrażliwą infrastrukturę techniczną.

Realizujemy zabudowy z płyt warstwowych z rdzeniem z PIR/PUR, styropianu oraz wełny mineralnej.

Przygotowując się do wykonania określonej zabudowy przemysłowej, zawsze dobieramy materiały budowlane w taki sposób, aby były dopasowane do przeznaczenia danej zabudowy (np. zabudowa techniczna, zabudowa socjalna) oraz do specyfiki danej przestrzeni, np. w zakresie wymagań przeciwpożarowych, parametrów rozprzestrzeniania ognia czy izolacyjności termicznej. Zabudowy przemysłowe z płyt warstwowych zazwyczaj są realizowane bezpośrednio w miejscu docelowym z wstępnie przygotowanych wcześniej elementów. Często odbywa się to już w obiektach oddanych do użytku, gdzie prowadzona jest konkretna działalność, co dodatkowo wymaga specjalnej organizacji frontu robót. Projektowanie i wycena zabudowy zawsze wymaga przeprowadzenia pogłębionego rozpoznania warunków techniczno-środowiskowych danej przestrzeni oraz wizji lokalnej.

Nasze atuty

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu technologii płyt warstwowych. Montujemy wysokiej jakości zabudowy przemysłowe w obiektach wielkopowierzchniowych.

Dla kogo jesteśmy?

Szczególny potencjał dostrzegamy we współpracy z inwestorami i wykonawcami, którzy są odpowiedzialni za realizację inwestycji wielkopowierzchniowych.

Zabudowy przemysłowe realizowane są w oparciu o indywidualne potrzeby inwestorów. Trudno przy tego typu produktach o standaryzację rodzajową, rozmiarową czy technologiczną. Do każdego projektu podchodzimy w nowy sposób, bo rozumiemy, że każde rozwiązanie musi być konkretnie dopasowane do danej przestrzeni. Jeśli potrzebujesz zabudować część hali przemysłowej, podzielić magazyn czy wydzielić określoną przestrzeń roboczą – skontaktuj się z nami lub prześlij wstępne założenia. Na pewno szybko odpowiemy i poprosimy o dodatkowe szczegóły. Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!