Nasi partnerzy

Działamy jako grupa powiązanych właścicielsko i kapitałowo podmiotów oraz marek handlowych. Naszym kontrahentom możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy.
W swoich działaniach jesteśmy zawsze ukierunkowani na partnerskie relacje. Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty i usługi.

Nasi partnerzy

smartmockups_li7xg2od

Metalowy24h

Marka handlowa metalowy24h.pl to renomowany producent i dystrybutor wyrobów metalowych. Ich oferta obejmuje różnego rodzaju produkty z drutu ostrzowego, takie jak zasieki concertina czy siatki ostrzowe. Ponadto oferują bariery ochronne, słupki, ogrodzenia, odbojnice oraz cały szereg produktów z obszaru małej architektury miejskiej. Metalowy24h.pl istnieje na rynku od 2012 roku i stale poszerza swoją ofertę o specjalistyczne produkty metalowe.

Drogbit

Drogbit.pl to marka internetowa spółki Veber. W jej ofercie można znaleźć wszystkie produkty bezpieczeństwa drogowego, przemysłowego i budowlanego. W sklepie internetowym marki można kupić m.in. pachołki drogowe, słupki chodnikowe, bariery drogowe, bariery PCV, lustra drogowe i przemysłowe, lampy drogowe, separatory, tablice kierujące oraz taśmy do oznaczania. Drogbit.pl umożliwia szybkie i wygodne zakupy asortymentu niezbędnego podczas remontów dróg, prac budowlanych oraz stałej i tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

smartmockups_li7xixoj

Pawilony-wiaty

Pawilony-wiaty.pl to marka handlowo-produkcyjna specjalizująca się w budowie i montażu obiektów z płyt warstwowych. Ich oferta obejmuje różnego rodzaju pawilony handlowe, portiernie kontenerowe, kontenery socjalne i magazynowe, pawilony gastronomiczne, budki parkingowe, stróżówki oraz obiekty techniczne. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakościowe, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa oraz objęte są gwarancją. Pawilony-wiaty.pl oferuje również kompleksową obsługę na terenie całej Polski i Europy.

Oleje-smary

Oleje-smary.pl to sklep internetowy, w którym można zamówić wysokiej jakości środki smarne trzech renomowanych marek petrochemicznych. Oferują środki smarne marki AGIP/ENI, Cogelsa oraz Texaco. Produkty te są oryginalnie pakowane w zakładach producentów i pochodzą z europejskiego importu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej kadrze obsługa sklepu oleje-smary.pl prowadzi rozbudowane doradztwo. Za jej pośrednictwem można uzyskać wiarygodne informacje na temat profesjonalnych rozwiązań smarnych w przemyśle oraz w branży spożywczej. 

smartmockups_li7xi43x
smartmockups_li7xljnn

Mobilbud

Mobilbud.pl to strona internetowa spółki/marki Mobilbud, która zajmuje się budownictwem z płyt warstwowych. Firma produkuje na zamówienie w ramach swojej technologii dowolne obiekty budowlane. Specjalizuje się w obsłudze generalnych wykonawców i dużych inwestycji przemysłowo-logistycznych oraz infrastrukturalnych, na potrzeby których wykonuje budynki o charakterze kontenerowym – duże pawilony wartownicze, portiernie dla ochrony, zaplecza socjalno-sanitarne oraz zewnętrzne i wewnętrzne zabudowy przemysłowe. 

Veberbau

VEBERBAU to marka handlowa, która specjalizuje się w produktach związanych z tymczasowym zabezpieczaniem robót budowlanych i drogowych. W swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne produkty do profesjonalnego zabezpieczania tymczasowych stref roboczych. Są to m.in. ogrodzenia budowlane (panele ażurowe i panele pełne), barierki przenośne, bariery ostrzegawcze PCV, pachołki drogowe, taśmy ostrzegawcze czy zapory drogowe.

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!