Alvesta – Obsługa Generalnych Wykonawców

O NAS

Specjalizujemy się w obsłudze Generalnych Wykonawców, którzy w oparciu o umowę z inwestorem zajmują się kompleksową realizacją prac budowlanych. Współpracujemy również z inwestorami wykonującymi inwestycje budowlane w systemie gospodarczym. Nasza działalność obejmuje różne zakresy produktowe i usługowe z obszaru budownictwa przemysłowego, komunalnego, drogowego i specjalistycznych inwestycji inżynieryjnych. Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła nam zbudowanie sieci sprawdzonych dostawców wysokiej jakości materiałów wsadowych renomowanych marek i gotowych produktów końcowych. Dzięki temu możemy zaproponować swoim kontrahentom atrakcyjne warunki współpracy, dogodne terminy oraz konkurencyjne ceny. 

Doświadczenie Rzetelność Kompetencje

grupa alvesta

Silna grupa, wielokierunkowy potencjał

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jesteśmy profesjonalistami

Korzystamy z własnych zasobów kadrowo-sprzętowych, jak również ze sprawdzonych i doświadczonych podwykonawców, którzy posiadają specjalistyczne kwalifikacje umożliwiające realizację najbardziej nawet wymagających zadań. 

O nas strona www alvesta 10
hero-11.jpg

Do kogo kierujemy naszą ofertę:

Doradztwo i optymalizacja

W ramach naszych działań zapewniamy także analizę i optymalizację przyjętych rozwiązań projektowych pod kątem ekonomicznym oraz użytkowym. Praktyka wskazuje, że często można na tym polu znaleźć lepsze i globalnie tańsze rozwiązania oraz uniknąć błędów.

alvesta - korzyści ze współpracy 3
alvesta - korzyści ze współpracy 4

Korzyści ze współpracy z nami:

realizacje

Poniżej prezentujemy przykładowe projekty, które zrealizowaliśmy dla naszych Klientów

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!

Nasz zespół profesjonalistów

Nasz zespół składa się z  wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w swoich specjalizacjach.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy szybko ocenić projekt i  przedstawić konkretne propozycje i kosztorysy.