Alvesta – Obsługa Generalnych Wykonawców

Jednym z naszych priorytetów jest tworzenie bezpiecznego środowiska pracy, szczególnie w branży budowlanej. Zdajemy sobie sprawę, że ogrodzenia tymczasowe budowlane odgrywają kluczową rolę w realizacji tego celu. Stanowią one pierwszą linię ochrony na placu budowy. Ogrodzenia budowlane, niezależnie od rodzaju, wyznaczają granice zewnętrzne budów i tworzą przestrzeń roboczą, która jest zarówno wyizolowana, jak i bezpieczna. Posiadamy w ofercie systemowe ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne z blachy trapezowej oraz wysokiej jakości akcesoria montażowe.

Ogrodzenia budowlane i bariery przenośne dostępne są w formie najmu oraz zakupu. Dostarczamy je na terenie całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę z montażem.

Nasze rozwiązania mają na celu zapewnienie nie tylko ochrony i bezpieczeństwa na placu budowy, ale także stworzenie efektywnego i zorganizowanego środowiska pracy. To dlatego, obok ogrodzeń budowlanych,  w ofercie firmy Alvesta można znaleźć takie produkty jak barierki przenośne, bariery ostrzegawcze PCV, pachołki, taśmy, zapory drogowe czy tablice BHP. Wszystkie spełniają wysokie standardy jakości, są łatwe w montażu oraz praktyczne w użyciu.

Nasze atuty

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu tymczasowego zabezpieczania przestrzeni roboczych.  Dostarczamy wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe.

Dla kogo jesteśmy?

Szczególny potencjał dostrzegamy we współpracy z inwestorami i wykonawcami, którzy są odpowiedzialni za realizację dużych inwestycji.

Ogrodzenia ażurowe to panele z ramą rurową, do której w wyniku obróbki spawalniczej mocuje się wysokiej jakości siatkę z drutu stalowego. Ogrodzenia budowlane ażurowe stanowią najbardziej popularną formę tymczasowej ochrony placów budów oraz innych  przestrzeni roboczych. Ogrodzenia ażurowe do właściwego ustawienia potrzebują złączek stalowych oraz stóp stabilizujących. Posiadamy w ofercie szeroki wybór paneli ażurowych o różnym przeznaczeniu – panele prostokątne i owalne, panele wysoki i niskie. panele z siatką o dużym i małym oczku… Jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej nawet wymagających projektów.

Na ogrodzenia budowlane pełne składają się panele z wypełnieniem z blachy trapezowej, złączki systemowe, stopy obciążeniowe ciężkie, a także podpory z osprzętem do kotwienia. Ogrodzenie budowlane pełne stosuje się przede wszystkim do zabezpieczania prac budowlanych, które prowadzone są w przestrzeniach zurbanizowanych. Tego typu budowy muszą być w szczególny sposób zabezpieczone przed dostępem osób postronnych.

Stalowe barierki tymczasowe to przenośne wygrodzenia ochronne, które skutecznie zabezpieczają mniejsze strefy robocze i pozwalają tworzyć zwarte, trudne do rozłączenia ciągi komunikacyjne. Bardzo łatwe w montażu i demontażu. Przy praca budowlanych pełnią raczej funkcje pomocnicze. Ze względu na swoją wysokość (ok. 1,1 m) nie mogą zastępować systemowych ogrodzeń budowlanych z paneli ażurowych lub pełnych.

Przenośne bariery ostrzegawcze, stanowiące uzupełnienie systemowych ogrodzeń budowlanych,   powstają w wyniku obróbki tworzywa sztucznego. Dzięki licznym zaletom, znalazły szerokie zastosowanie m.in. w branży budowlanej, drogowej oraz instalatorskiej. Wyraźnie wskazują miejsca prowadzenia robót i wyznaczają strefy, w których należy zachować ostrożność. Zabezpieczają wykopy, otwarte włazy i studzienki oraz sygnalizują uskoki terenu.

Jeśli chcesz kupić bądź wynająć ogrodzenia budowlane lub bariery przenośne, by zabezpieczyć plac budowy lub strefę roboczą – skontaktuj się z nami lub prześlij zapytanie ofertowe. Na pewno szybko odpowiemy. Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!