Alvesta – Obsługa Generalnych Wykonawców

Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem standardowych kontenerów budowlanych z ramą stalową z profili zimnogiętych. Mocna konstrukcja pozwala na ich piętrowanie do trzech poziomów. Kontenery budowlane (tzw. kontenery „miękkie”), które są nieodłącznym elementem każdej budowy, wykorzystuje się jako tymczasowe obiekty socjalne, sanitarne i magazynowe. Pełnią na budowach różne funkcje w zależności od rodzaju i wyposażenia. Najczęściej jako biura – dla kadry menadżerskiej, służb serwisowych czy ochrony, ale także jako stołówki, szatnie oraz pomieszczenia sanitarne, gdzie mogą być zamontowane oprócz toalet, także umywalki, kabiny natryskowe, pisuary.

Oferujemy kompleksową obsługę wykonawców inwestycji budowlanych w zakresie dostawy kontenerów budowlanych i magazynowych.  

Bazując na dostępnych standardowych modułach kontenerowych, dostosowujemy obiekty do indywidualnych preferencji w zakresie kolorystyki zewnętrznej (paleta RAL), układu okien i drzwi, pomieszczeń wewnętrznych (wyodrębnianie za pomocą ścianek działowych dodatkowych pomieszczeń), instalacji elektrycznej, węzła sanitarnego i wyposażenia ruchomego. Wszystkie kontenery dostępne są w formie zakupu i najmu. Po zakończeniu prac budowlanych kontenery można w łatwy sposób przetransportować w inne miejsce lub – w przypadku najmu – zwrócić właścicielowi.

 

Osobną kategorią są stalowe kontenery morskie dostępne w ustandaryzowanych rozmiarach – 10′, 20′, 40′ i 45′- DC/HC. Powszechnie wykorzystuje się je w transporcie morskim i drogowym. Dzięki masywnej konstrukcji i wytrzymałej podłodze doskonale zabezpieczają przewożone ładunki niezależnie od warunków zewnętrznych i środków transportu. Kontenery morskie bardzo często są także używane jako tymczasowe lub stałe pomieszczenia magazynowe. W naszej ofercie dostępne są kontenery morskie używane i nowe, które można kupić lub wynająć.

Nasze atuty

Jesteśmy wiarygodnym dostawcą kontenerów biurowych i kontenerów morskich. Obok wysokiej jakości produktów oferujemy profesjonalną obsługę.

Dla kogo jesteśmy?

Szczególny potencjał dostrzegamy we współpracy z inwestorami i wykonawcami, którzy są odpowiedzialni za realizację inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie kontenerów biurowych i kontenerów sanitarnych. W swojej ofercie posiadamy także kontenery morskie, które zazwyczaj są wykorzystywane przez naszych klientów jako kontenery magazynowe. Dostarczamy je na terenie całej Polski. Zajmujemy się ich modyfikacją do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Oferujemy transport i rozładunek. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Na pewno otrzymasz od nas szybko atrakcyjną ofertę cenowo i terminową.

Zachęcamy do kontaktu!

Poniżej przedstawiamy listę wybranych produktów kontenerowych, które są dostępne w naszej ofercie w ramach zakupu oraz najmu. Kontenery biurowe możemy dostarczyć odpowiednio zmodyfikowane zgodnie z określonymi przez inwestora parametrami technicznymi.

Nasza oferta:

  • Kontenery biurowe
  • Kontenery dla ochrony
  • Szatnie kontenerowe
  • Kontenery sanitarne
  • Kontenery WC
  • Kontenery prysznicowe
  • Kontenery magazynowe
  • Podesty kontenerowe
  • Kontenery morskie 20′, 40′ i 45′- DV/DD/HC
  • Kontenery chłodnicze

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!