Alvesta – Obsługa Generalnych Wykonawców

Dostarczamy w oparciu o indywidualne wymagania inwestorów systemy szlabanowe wraz z usługą specjalistycznego montażu. Szlabany drogowe stanowią kluczowy element systemu kontroli dostępu do określonej przestrzeni. Umożliwiają wjazd na dany teren tylko tym kierującym pojazdami kołowymi, którzy posiadają do tego odpowiednie uprawnienia. Pozwalają precyzyjnie zarządzać ruchem i ułatwiają służbom ochrony przeprowadzanie czynności obsługowych. Najczęściej są montowane w garażach podziemnych, przy wjazdach na zamknięte osiedla mieszkaniowe, przy terenach użyteczności publicznej, a przede wszystkim przy obiektach przemysłowych.

Rozwiązania z zakresu kontroli dostępu dla ruchu kołowego i osobowego stanowią niezbędny element każdej większej inwestycji przemysłowej.

Dysponujemy szeroką ofertą szlabanów, które zostały w sensie wytrzymałościowym i obsługowym zaprojektowane odpowiednio do swojego przeznaczenia. Posiadamy szlabany posesyjne do obsługi sporadycznego ruchu i szlabany do zastosowań profesjonalnych, które przygotowane są do bardzo intensywnej eksploatacji. System kontroli ruchu kołowego możemy uzupełnić o system kontroli dostępu dla pieszych. Posiadamy takie rozwiązania produktowe jak tripody, wysokie i niskie bramki uchylne oraz bramki obrotowe (kołowroty), a także całą gamę specjalistycznego osprzętu, który umożliwia komfortową obsługę.

Nasze atuty

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu kontroli dostępu intensywnego ruchu kołowego.  Montujemy na terenie całej Polski  szlabany z pełnym osprzętem.

Dla kogo jesteśmy?

Szczególny potencjał dostrzegamy we współpracy z inwestorami i wykonawcami, którzy są odpowiedzialni za realizację inwestycji wielkopowierzchniowych.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, bo rozumiemy, że każda inwestycja rządzi się swoimi prawami i posiada specyficzne wymagania z zakresu zarządzania dostępem. Jeśli potrzebujesz szlabanów drogowych lub chcesz kontrolować ruch pieszych na terenie inwestycji przemysłowej lub komunalnej – skontaktuj się z nami lub prześlij wstępne założenia. Na pewno szybko odpowiemy i poprosimy o dodatkowe szczegóły niezbędne do przygotowania projektu rozwiązań oraz kompleksowej wyceny. Jeśli posiadasz już zaprojektowane elementy systemu kontroli dostępu, będzie szybciej. Niezwłocznie przystąpimy do wyceny. Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT

DZIAŁ HANDLOWY

Wyceny, zapytania, doradztwo produktowe

DORADZTWO TECHNICZNO-HANDLOWE

Konsultacje techniczne i projektowe

Czekamy na Twoje pytania! Napisz do nas!